#9427564, By Trigg3rHippie

• Trigg3rHippie 8 Mar 2013 19:00:39 4 posts
    Seen 2 days ago
    Registered 5 years ago
    Na dzien dzisiejszy zamierzam kupic PS4. Sony naprawde pokazalo ze zalezy im na core gaming (watpie by ludzie z Microsoft pokazali cos lepszego). Dobrze ze caly ten spolecznosciowy cyrk bedzie mozna wyalczyc. Ja nie bardzo jestem za tym zeby na kazdym kroku konsola pytala czy chce cos zamiescic na Facebooku. Poza tym to byloby dosyc trudne z racji tego ze nie posadam konta na FB:)
    Ja na konsoli chce wlaczyc gre i po prostu grac, jak chce wejsc online to wchodze i gram. Cala reszta odbywa sie na PC i moim telefonie.
    A jesli chce sie z kims skontaktowac to posylam e-mail (E-MAIL- pamieta to ktos jeszcze?:), ewentualnie wiadomosc na Xbox LIVE czy gdzie tam.

Granie na PC juz dawno nie mialo sie lepiej. Kickstarter, Humble Indie Bundle, wielu niezaleznych developerow, Steam, Origin i reszta.
    Granie na PC to zawsze bylo inne doswiadczenie. Bogatsze.
    To wieksza swoboda w konfiguracji, scena moderska, dojrzalsza spolecznosc graczy.

A co do mocy obliczneniowej to zgadzam sie z @Emisariusz . PeCety o wiele szybciej dogonia konsole z racji podobienstwa w architekturze (ale nie zgadzam sie co do emulacji- to ciagle konsole z wlasna architektura, ktora nie do konca dziala jak ta w PC, sprzet emulowany potrzebuje o wiele potezniejszego sprzetu emulujacego)
    Moze tez byc tak, z racji podobienstwa do PC i latwosci w programowaniu, szczyt mozliwosci konsol nowej generacji zostanie osiagniety o wiele szybciej. Nie bedzie tego zglebiania tajemnic sprzetu bo tych tajemnic po prostu nie bedzie.
    Tworcy gier szybko beda wiedzieli jak daleko beda mogli sie posunac zanim zacznie sie kompresja i ciecia. Gorsze tekstury? Brak AA? 720p zamiast 1080p? 30fps zamiast 60fps? Jak szybko to sie stanie? Jak szybko okaze sie ze PC znow jest domunujaca technicznie platforma (DX12, rozdzielczosc 4K)?
    Prawda jest, ze nowe konsole juz w momencie premiery beda przestarzala technologia. I niewazne jakie cuda Sony bedzie wyprawiac z tym, to ciagle bedzie Radeon z zeszlego roku i procesor, ktory nie jest nastawiony na osiagi tych z najwyzszej polki.
Log in or register to reply